AKTUALNOŚCI


2011-03-25 - 3 CoCArt Music Festival 2011

25-26.03

III edycja festiwalu audiowizualnego CoCArt częściowo opiera się na programie ubiegłorocznym, którego z racji żałoby narodowej nie udało się zrealizować. W tym roku na imprezie zagra także kilku artystów, którzy po raz pierwszy odwiedzą Toruń.

CoCArt Music Festival to niezwykły, unikalny w tej części Europy festiwal, łączący nowe trendy we współczesnej muzyce eksperymentalnej o charakterze elektronicznym i elektroakustycznym z projektami opartymi o estetyczną waloryzację multimediów, traktowanych jako pełnoprawny komponent działania twórczego.

3 CoCArt Music Festival jest twórczą kontynuacją dwóch poprzednich edycji CoCArt Music Festival, które odbyły się w CSW w Toruniu i zostały objęte w 2008 r. patronatem Europejskiego Roku Dialogu Międzykulturowego, a w 2009 r. Europejskiego Roku Innowacyjności.

W ramach festiwalu, w ostatni weekend marca 2011 r., zaprezentują się artyści integrujący muzykę, obraz i sztukę performance. Głównymi wydarzeniami 3 CoCArt Music Festival będą - podobnie jak podczas poprzednich edycji - koncerty audiowizualne w garażu podziemnym budynku CSW w Toruniu.

Źródło: www.csw.torun.pl/cocart

3 CoCArt Music Festival 2011

Powróc do aktualności

[ Liczba odwiedzin: 105910 ]